Junior Marketing PerforMan / PerforWoman

Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu s ambíciou zaradiť sa časom medzi top performance marketérov na Slovensku!

Hľadáme talentovaného človeka, ktorého srdce horí pre online marketing. Takého, ktorý sa nebojí náročných výziev. Človeka, ktorý sa chce stať plnohodnotným online marketérom ovládajúcim stratégie, postupy a nástroje na získavanie nových leadov, maximalizáciu ziskov z kampaní, na budovanie lojality, na nákup mediálneho priestoru, na automatizáciu a budovanie excelentných marketingových user journeys.

Si to ty?

Kto sme my

Sme jednou z najoceňovanejších výkonnostných agentúr na Slovensku! Každý rok získavame hlavné ceny v Performance kategóriách na súťažiach Digital PIE, sme jedinou agentúrou zo Slovenska a Česka, ktorá sa v roku 2019 prebojovala do finále medzinárodnej súťaže Google Premier Partner Awards v kategórii Growing Bussiness online a patríme medzi lídrov v automatizácii a personalizácii online kampaní. Radíme sa medzi 3 % najlepších Google Premier agentúr v EMEA regióne.

Ak neveríš, pozri naše referencie.

A popritom sme partia talentovaných ambicióznych mladých ľudí milujúcich marketing, pre ktorých je cieľom dodávať klientom špičkové riešenia a prinášať výsledky prevyšujúce očakávania.

Digital Pie 2022

 

Naším modus operandi je, že do detailu porozumieme potrebám a správaniu cieľových skupín, biznisu klienta aj prostrediu, v ktorom klient pôsobí. A následne pripravujeme komplexné multichannel stratégie s využitím state-of-art nástrojov, reklamných formátov a inovatívnych postupov, aby sme dosiahli výsledky, ktoré prekonajú očakávania.

Aké budú tvoje zodpovednosti:

 • Budeš sa podieľať na návrhoch komplexných marketingových stratégií pre rôznorodých klientov – od veľkých e-shopov, cez B2B spoločnosti, až po nadnárodné korporácie.
 • Budeš sa podieľať na produkcii kampaní v množstve top marketingových nástrojov – od klasických Google Ads, PPC Bee a FB Business manager, cez Mailchimp, Data Studio, Tag Manager, Sendpulse, CRITEO, Beed, Optimonk až po Klaviyo a AdForm.
 • Budeš pomáhať skúsenému tímu dosahovať excelentné výsledky a hľadať nové inovatívne postupy a nástroje, ako byť neustále popredu a udržať sa medzi absolútnou špičkou online agentúr.

Požiadavky:

 • Zápal pre marketing.
 • Aspoň 12-mesačné skúsenosti so správou a optimalizáciou kampaní v Google Ads a v FB Business manager, skúsenosti s ďalšími nástrojmi a platformami výhodou.
 • Angličtina na úrovni B2.
 • Zvládneš 3 výzvy, ktorými preveríme tvoje schopnosti po prejavení záujmu o pridanie sa k nášmu kolektívu.

Aký je postup pri vyhodnocovaní uchádzačov:
3 výzvy, ktorými nám ukážeš, že máš na to stať sa top marketérom alebo marketérkou:

Pokiaľ sa rozhodneš nás osloviť so záujmom pridať sa k nášmu tímu, budú pred tebou stáť tri výzvy, ktorými preveríme tvoje vedomosti a schopnosti.

 • Tvojou prvou výzvou bude vyplnenie dotazníka s otázkami, ktoré preveria či vieš správne čítať štatistické dáta a či sa vo všeobecnosti kamarátiš s číslami. Bude ti stačiť základná matematika a otvorená hlava. Taktiež v dotazníku nájdeš otázky, ktoré preveria či poznáš základy práce s Google Ads a Facebook inzerciou. A čerešničkou na torte sú otvorené otázky, ktoré preveria ako si vieš poradiť s výzvami a či vieš nájsť riešenia na úlohy, ktorým výkonnostní marketéri často čelia.
 • Druhou výzvou je technická úloha. Tu nechceme dopredu nič viac prezradiť, len to, že pri nej budeš mať šancu ukázať, ako rýchlo si schopný(á) nájsť riešenie na výzvu, pred akou si pravdepodobne ešte nestál(a). Nejde pritom o nič zložité, pokiaľ vieš čo a ako treba, úlohu zvládneš za hodinku až dve. Nepotrebuješ k nej žiadne programátorské vedomosti, ani žiadne iné špeciálne zdatnosti či schopnosti. Bude ti stačiť otvorená myseľ.
 • Po prejdení prvých dvoch výziev vyhodnotíme ako si sa s nimi popasoval(a) a buď dostaneš pozvánku k tretej výzve, ktorou je osobný pohovor, alebo poďakovanie a feedback prečo sme sa nerozhodli ťa posunúť ďalej.

Tvoje úlohy bude vyhodnocovať náš Chief Strategy director a Team leader. Prvé dve výzvy ti dajú veľký priestor, aby si sa ukázal(a) a presvedčil(a) nás, že budeš ideálnym členom tímu, ktorý nám pomôže napredovať a posunie náš kolektív ďalej.

Čo ponúkame:

Všetky štandardné benefity, ktoré si prečítal(a) pri množstve iných podobných inzerátov:

 • flexibilnú pracovnú dobu,
 • kurzy angličtiny s native speakrom,
 • multisport karty,
 • firemnú kolobežku, firemné auto a mega super firemnú motorku (Honda pcx),
 • nekonečný prísun skvelej kávy a denne kvantum čerstvého ovocia,
 • priestor na sebarealizáciu.

A k tomu:

 • Prácu v jednej z najoceňovanejších výkonnostných agentúr v SR,
 • skutočné výzvy a skvelý pocit po ich prekonaní,
 • jasne stanovené kvartálne ciele a očakávania, na ktoré sú naviazané odmeny,
 • príležitosť posúvať sa míľovými krokmi vpred a nasávať množstvo vedomostí z rôznych marketingových oblastí a naberanie skúseností práce so širokou škálou nástrojov,
 • 0% stereotypnej práce (s výnimkou reportovania :D).

Ponúkaný hrubý plat: od 1 300 € – 1 700 € plus odmeny.

Ak chceš lepšie spoznať čo sme zač, neváhaj pozrieť nás Facebook a Instagram profil 🙂 

Si pripravený(á) ukázať nám, že máš na to?

Ak máš záujem pridať sa k nášmu kolektívu a preveriť, či zdoláš naše tri výzvy, tak celý proces začína vyplnením dotazníka nižšie. Po jeho vyplnení ti prídu e-mailom inštrukcie k prvej výzve.  👇

PS: Je možné, že Google ťa požiada o prihlásenie sa do tvojho Gmail alebo Google účtu, aby si mohol (mohla) dotazník odoslať.