Prejsť na kariera.RIESENIA.com

Hľadá sa
Performance
Specialist

Hľadá sa Performance Specialist
14
Rokov robíme online svet lepším
20
Stabilných členov v tíme
28
Priemerný vek členov tímu
Taký vie byť tvoj plat

V Riešeniach tvoríme pre klientov výkonné online projekty a marketingové kampane, ktoré reálne ovplyvňujú trh. Našim cieľom je pomáhať ambicióznym klientom rásť, expandovať a etablovať sa ako úspešné značky na Slovensku aj v zahraničí. Ak rozumieš dôležitosti konzultácií a podpore klienta, čítaj ďalej.

Sme jednou z najoceňovanejších výkonnostných agentúr na Slovensku! Každý rok získavame hlavné ceny v Performance kategóriách na súťažiach Digital PIE, radíme sa medzi 3 % najlepších Google Premier agentúr na Slovensku.

Vodami online sveta veslujeme už od roku 2005. Vpred nás posúva elita zastúpená v našom kolektíve. Sme tím, navzájom spolupracujeme a budujeme veľké veci. Máme radi výzvy a tešíme sa, že spolu vždy vytvoríme niečo výnimočné. Pomohli sme mnohým biznisom vyrásť z malých značiek medzi top e-commerce hráčov na Slovensku.

Výber prác, kedy sme pomohli
našim klientom rásť :

Aké budú tvoje zodpovednosti:

 • Budeš sa podieľať na návrhoch komplexných marketingových stratégií pre rôznorodých klientov - od veľkých e-shopov, cez B2B spoločnosti, až po nadnárodné korporácie.
 • Budeš sa podieľať na produkcii kampaní v množstve top marketingových nástrojov - od Google Ads, PPC Bee a FB Business manager, cez Mailchimp, Data Studio, Tag Manager, Sendpulse, CRITEO, Beed, Optimonk, až po Klaviyo a AdForm.
 • Budeš pomáhať skúsenému tímu dosahovať excelentné výsledky a hľadať nové inovatívne postupy a nástroje, ako byť neustále popredu a udržať sa medzi absolútnou špičkou online agentúr.
 • Tvojou úlohou bude neustále posúvať dopredu nie len klientov, ale aj seba, všetky aktivity, do ktorých budeš zapojený(á), neustále vyhľadávať príležitosti ako veci zlepšovať.
aside

Budeš pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel, pre klientov, ktorí tvoju prácu ocenia a s ľuďmi, ktorým na práci záleží.

Tím, s ktorým sa budeš posúvať a cítiť dobre:

Čo od teba očakávame:

 • Skúsenosť s prácou v Google Ads, Google Analytics a FB Business manager (ideálne v marketingovej agentúre) minimálne 2 roky.
 • Zodpovednosť, dôslednosť a silná orientácia na výsledok.
 • Angličtina na úrovni B2 a lepšej.
 • Google skillshop certifikácie výhodou.
 • Skúsenosť s prácou v Google Tag manager, PPC Bee a mailingovými nástrojmi výhodou.
 • Základná znalosť programovania a regulárnych výrazov výhodou.
Radi vzdelávame seba i ostatných, či už vo svete výkonnostného marketingu, e-commerce alebo celkovo technológií . Prečítaj si články na našom blogu

Čo ti ponúkame:

 • 01. Príležitosť mať reálny vplyv pri budovaní agentúry
  Sme malý ale vysoko kompaktný a odhodlaný marketingový team s cieľom vybudovať najlepšiu online agentúru na Slovensku, ktorá bude schopná zvládnuť komplexné výzvy a napĺňať aj najnáročnejšie očakávania. Tvoja práca, prístup a inovácie budú mať priamy dopad na to, aby sa nám naše ciele podarilo splniť.
 • 02. Prácu s perspektívnymi klientami
  Máme absolútne jasno v tom, kto je pre nás ideálny klient a naopak, ktorému klientovi odporučiť inú agentúru. Naši klienti majú ambiciózne ciele, bojujú s pridanou hodnotou a nie nízkou cenou, neboja sa inovovať a meniť zaužívané postupy.
 • 03. Zohraný tím
  Získané ocenenia sú pre nás odmenou za starostlivý prístup a skúsenosti, ktoré do projektov vkladáme, o to viac nás teší byť súčasťou tímu, v ktorom sa dopĺňame, a radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti.
 • 04. Vzdelávanie a rozvoj
  Anglický jazyk si môžeš vylepšovať s lektorom, ktorý pravidelne prichádza do firmy. Nikdy ti nepovieme nie na žiaden workshop, talk alebo konferenciu, a radi sa k tebe pridáme.
 • 05. Pohodlie
  Okrem toho, že sme pravidelne zásobovaní čerstvým ovocím, dobrá káva je u nás samozrejmosťou (rovnako ako gastráče :), môžeš vždy vypnúť v oddychovej miestnosti pri knihe alebo kalčete, prípadne sa povoziť na firemnej motorke a elektrickej kolobežke.
 • S praxou 2+ rokov ti ponúkame plat od 1 500 eur až 2 000 brutto na TPP + odmeny podľa výkonu.
Stretni sa s nami :)

Stretni sa s nami :)

Pošli svoje vymakané CV na nižšie uvedenú e-mailovú adresu a radi sa s tebou porozprávame o spolupráci v našom tíme.

joinus@riesenia.com