Prejsť na kariera.RIESENIA.com

Hľadá sa
skúsený Web
dizajnér

Hľadá sa skúsený Web dizajnér
14
Rokov robíme online svet lepším
30
Stabilných členov v tíme
26
Priemerný vek členov tímu
Taký vie byť tvoj plat

Ak sú weby a aplikácie tvojím laboratóriom, ľudia pokusnými králikmi, a dňom aj nocou skúmaš a testuješ s cieľom vytvoriť magický vzorec, vďaka ktorému sa budú používatelia znova a znova vracať naspäť, tak patríš k nám.

Sme digitálna agentúra RIESENIA.com (), partnerská agentúra Google, člen ADMA, špička v e-ecommerce riešeniach a performance marketingu.

Spolupracujeme s ambicióznymi značkami a ľuďmi. Máme radi výzvy a tešíme sa, že spolu vždy vytvoríme niečo výnimočné. Stále rastieme, a preto hľadáme skúseného Web dizajnéra, ktorý sa bude venovať dizajnu webových stránok, webových aplikácií a internetových obchodov.

Čo u nás budeš robiť:

 • Hrať sa s dizajnom a navrhovaním webových stránok, aplikácií a internetových obchodov,
 • pripravovať prototypy pre testovanie,
 • deliť sa o svoje nápady s tímom a spolupracovať na ich realizácii,
 • budeš pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel, pre klientov, ktorí tvoju prácu ocenia a s ľuďmi, ktorým na práci záleží.
tablet

Čo potrebuješ:

 • 2 a viac rokov praktických skúseností s dizajnom webu a webových aplikácií,
 • UX mindset, schopnosť logického myslenia, kreativitu a oko pre detail,
 • znalosť Sketchu a Adobe Creative Cloud,
 • prehľad v súčasných trendoch, odvahu inovovať a snahu posúvať používateľský zážitok čo najďalej,
 • profesionálny prístup a time management v krvi,
 • tímového ducha a schopnosť rozumieť si s vývojármi,
 • vášeň pre dobrý dizajn.

Budeš pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel, pre klientov, ktorí tvoju prácu ocenia a s ľuďmi, ktorým na práci záleží.

Čo ti ponúkame:

01. Zmysluplné projekty

Na našich projektoch záleží nielen nám, ale aj klientom a ich zákazníkom. Pracujeme na projektoch, ktoré dávajú zmysel a často predstavujú dlhodobú spoluprácu.

02. Zohraný tím

Získané ocenenia sú pre nás odmenou za starostlivý prístup a skúsenosti, ktoré do projektov vkladáme, o to viac nás teší byť súčasťou tímu, v ktorom sa dopĺňame, a radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti.

03. Rozhľad

Nebudeme ťa krotiť v snahe skúšať najnovšie technológie a netradičné postupy. Kreativita a inovácia sa u nás cení a radi dobré nápady podporíme.

04. Vzdelávanie a rozvoj

Anglický jazyk si môžeš vylepšovať s lektorom, ktorý pravidelne prichádza do firmy. Nikdy ti nepovieme nie na žiaden workshop, talk alebo konferenciu, a radi sa k tebe pridáme.

05. Pohodlie

Okrem toho, že sme pravidelne zásobovaní čerstvým ovocím, dobrá káva je u nás samozrejmosťou (rovnako ako gastráče :), môžeš vždy vypnúť v oddychovej miestnosti pri knihe alebo kalčete.

06. Adekvátnu odmenu

Dizajnérom s 3+ ročnou praxou ponúkame plat 1 500 eur brutto na TPP + odmeny podľa výkonu.

Stretni sa s nami :)

Stretni sa s nami :)

Pošli svoje vymakané CV a portfólio na nižšie uvedenú e-mailovú adresu a radi sa s tebou porozprávame o spolupráci v našom tíme.

joinus@riesenia.com