Prejsť na kariera.RIESENIA.com

Hľadá sa
Junior Web
dizajnér

Hľadá sa Junior Web Dizajnér
14
Rokov robíme online svet lepším
30
Stabilných členov v tíme
26
Priemerný vek členov tímu
Taký vie byť tvoj plat

Kreativita je tvoje druhé ja, neujde ti ani pixel a rád prinášaš do dizajnov netradičné riešenia? Ak to vieš skombinovať so zadaním, s identitou produktu či služby a trafíš sa do vkusu cieľovej skupiny, ozvi sa nám! Hľadá sa Junior dizajnér(ka).

Sme digitálna agentúra RIESENIA.com (), partnerská agentúra Google, člen ADMA, špička v e-ecommerce riešeniach a performance marketingu.

Spolupracujeme s ambicióznymi značkami a ľuďmi. Máme radi výzvy a tešíme sa, že spolu vždy vytvoríme niečo výnimočné. Stále rastieme, a preto hľadáme do tímu šikovného juniora, ktorý sa bude podieľať na príprave marketingových stratégií od návrhu až po realizáciu a stane sa nenahraditeľnou posilou pre development pri tvorbe dizajnu web stránok, webových aplikácií a internetových obchodov.

Čo u nás budeš robiť:

 • Hrať sa s dizajnom a navrhovaním webových stránok, aplikácií a internetových obchodov,
 • tvoriť vizuálny obsah pre marketingové stratégie, newslettre a mikrostránky,
 • deliť sa o svoje nápady s tímom a spolupracovať na ich realizácii.
tablet

Čo potrebuješ:

 • aspoň 1 rok praxe,
 • portfólio, s ktorým sa chceš pochváliť,
 • samostatnosť a zodpovednosť,
 • schopnosť logického myslenia a oko pre detail,
 • znalosť Sketchu (ak nie, tak ťa naučíme) a Adobe Creative Cloud,
 • prehľad v súčasných trendoch a odvahu inovovať,
 • tímového ducha,
 • vášeň pre dobrý dizajn,
 • chuť vzdelávať sa a napredovať.

Budeš pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel, pre klientov, ktorí tvoju prácu ocenia a s ľuďmi, ktorým na práci záleží.

Čo ti ponúkame:

01. Zmysluplné projekty

Na našich projektoch záleží nielen nám, ale aj klientom a ich zákazníkom. Pracujeme na projektoch, ktoré dávajú zmysel a často predstavujú dlhodobú spoluprácu.

02. Zohraný tím

Získané ocenenia sú pre nás odmenou za starostlivý prístup a skúsenosti, ktoré do projektov vkladáme, o to viac nás teší byť súčasťou tímu, v ktorom sa dopĺňame, a radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti.

03. Rozhľad

Nebudeme ťa krotiť v snahe skúšať najnovšie technológie a netradičné postupy. Kreativita a inovácia sa u nás cení a radi dobré nápady podporíme.

04. Vzdelávanie a rozvoj

Anglický jazyk si môžeš vylepšovať s lektorom, ktorý pravidelne prichádza do firmy. Nikdy ti nepovieme nie na žiaden workshop, talk alebo konferenciu, a radi sa k tebe pridáme.

05. Pohodlie

Okrem toho, že sme pravidelne zásobovaní čerstvým ovocím, dobrá káva je u nás samozrejmosťou (rovnako ako gastráče :), môžeš vždy vypnúť v oddychovej miestnosti pri knihe alebo kalčete.

06. Adekvátnu odmenu

V prípade TPP ponúkame 1 000 eur brutto + odmeny podľa výkonu.

Stretni sa s nami :)

Stretni sa s nami :)

Pošli svoje vymakané CV a portfólio na nižšie uvedenú e-mailovú adresu a radi sa s tebou porozprávame o spolupráci v našom tíme.

joinus@riesenia.com